Věřím, že cestování je ta nejlepší investice, jakou můžete sobě nebo svým blízkým dát.

Investujte do zkušeností a zážitků a nenechte se při objevování omezovat katalogy nebo skupinovým zájezdem. Zároveň už dnes nemusíte trávit hodiny plánováním a hledáním informací na internetu a v průvodcích. Od toho je tady Travel Kitchen.

Jaký je v tom rozdíl

Žijeme v krásné době, kdy si i vy můžete vybrat způsob cestování, který je vám nejblíže. Podívejte se, jak vnímám základní rozdíly mezi jednotlivými možnostmi.

# Samostatné cestování Cestování s námi Organizovaný zájezd
Flexibilní termín a délka dovolené
Cestujete samostatně bez omezení skupinou
Potřebujete základní znalost alespoň jednoho světového jazyka
Máte někoho, kdo vám pomůže řešit nečekané situace
Na místě máte průvodce, který vše řeší za vás

Co znamená dovolená na míru

Nemám katalog

Dovolenou nevybíráte z mnohastránkového katalogu. Pečlivě předvybírám ubytování, které sama navštívím, abych vyzkoušela měkkost postele a zjistila, jestli mají ke snídani dobré kafe. Individuální termín a délka nejsou problém. Ubytováním to ale jen začíná...

Ukázka ubytování
Ukázka ubytování
Ukázka ubytování
Ukázka ubytování

Dobrodružně a bezpečně

Dobrodruh už dnes nemusí mít mačetu v ruce a prosekávat se pralesem. Dobrodružství pro mě znamená, že se člověk nebojí něčeho nového. Pro někoho je to sednout do letadla, někdo si chce skočit padákem. A před objevováním nových věcí má člověk spoustu otázek, o to více, pokud jede s rodinou nebo přáteli a svůj čas dovolené si užít a ne jen řešit organizační otázky. Obrovsky důležitý je pro mě individuální vztah s každým klientem a skupinou. Pokuším se vám taky poradit a vyřešit i neobvyklé cestovní požadavky.

Sbírání (mini)zážitků

Dovolená na míru neznamená jen ležení v allinclusive hotelu, který mi někdo doporučí a zařídí transfer z letiště. Pro mě je to především o poznávání. Organizovaně s místním průvodcem nebo samostatně. Výběr je na vás. Proto vám vymyslímzajímavý program. Je jen na vás, jestli budete chtít doporučená místa navštívit, ochutnat speciality nebo poznat místní.

Ukázka zážitky
Ukázka zážitky
Ukázka zážitky
Ukázka zážitky

Se všemi informacemi v kapse

Na dovolené s vámi fyzicky jako průvodci nebudeme. Po domluvě máte ale více či méně aktivit dopředu zajištěných tak, abyste se museli starat jen o to, o co chcete. Naší třešinkou na dortu je pak cestovatelská kuchařka, ve které najdete prostě všechny praktické informace, historii míst, tipy, kde se najíst a kam se podívat a další. Věříme totiž, že čas dovolený je příliš drahocenný než aby ho někdo strávil koukáním do telefonu a hledáním informací.

Jak na to

Sdělte nám představu o vaší dovolené. Pro inspiraci navštivte náš blog.

Zpracujeme vám návrh, sladíme s vámi detaily a domluvené služby zajistíme.

Cestujete samostatně a bezpečně. Naše zkušenosti máte v kapse a pomoc na telefonu..

Jaké destinace umíme zařídit

Tvrdit, že zvládnu stejně dobře připravit celý svět by nebylo pravdivé tvrzení. Stále cestuji, poznávám a hlavně připravuji nové hlavní destinace. S pokorou tedy destinace mohu rozdělit do tří kategorií. Vždy podle osobní zkušenosti s jednotlivými místy.

1) Hlavní destinace

Destinace, které jsme navštívili za účelem zjišťování co nejvíce možností pro klienty Travel Kitchen. Máme zde osobně navštívené a zmapované různé možnosti ubytování, víme, která místa stojí za to u která doporučíme s klidným srdcem přeskočit. Sami jsme se destinací projedli. Zároveň známe osobně místní provozovatele služeb, takže dokážeme poradit,čím byste si dovolenou udělali zajímavější.

Azory upoutávka

Azory

Navštivte zelené ostrovy v modrém Atlantiku. Relaxujte celoročně v termálních jezírkách, poznávejte exotickou přírodu, užívejte si nekonečné výhledy nebo navštivte jedinou čajovou plantáž v Evropě.

Portugalsko upoutávka

Portugalsko

Skvělé, nejen portské víno, kilometrové bílé pláže a dostatek historie. A v neposlední řadě také nezapomenutelné jídlo od ryb až po sladké - i tohle je Portugalsko.

2) Procestované destinace

Místa, která jsme navštívili a máme na ně osobní názor. Většinou i kontakty na místní. V nich ale nemáme detailně zpracovanou síť obchodních partnerů, kteří by pokryli vaše různé požadavky.

Vybrané oblíbené destinace:
  • Kuba

  • Skotsko

  • New York

  • Thajsko

  • Malajsie

  • Egypt

3) Ostatní

Příprava destinací, které jsme ještě nenavštívili, je možná, ale náročná. Díky dostatku zkušeností jsme schopni najít vhodné služby podle vašich požadavků. Zde ale bohužel chybí vyzkoušené osobní doporučení a spoustu dalších detailů, které nasbírame, pokud někde jsme. I tak vám ale detailní plánování dovolené ušetří spoustu času a šedých vlasů.